X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

ANTMAK | Nilfisk Partner Bayi

Birlikte daha temiz eğitim alanları oluşturalım.

Zemin temizlik makinesi ile tüm sert zeminlerinizi hızlı bir şekilde tek adımda temizleyin. Sınıflar, atölyeler, kütüphaneler, oditoryumlar, mutfaklar ve spor tesisleri dahil olmak üzere her türlü eğitim tesisinin hızlı bir şekilde daha temiz olmasını sağlar.

Ürün kataloglarımızı aşağıda bulabilirsiniz. Eğer farklı bir broşürü veya kataloğa ihtiyacınız varsa lütfen iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçin.

Burada temizlik endüstrisinde neler olup bittiğine dair önemli bilgiler ve çözümleriniz için en güncel bilgileri bulacaksınız.

Vakum makinesi ile temizlik için en iyi uygulamalar

Vakum makinesi ile temizlik güvenli ve sağlıklı ortamlar oluştururken, profesyonellerin en iyi uygulamalarına ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Sıcak sulu yüksek basınçlı yıkama makineleri için en iyi uygulamalar

Mümkün olan en etkili temizliği elde etmek için kritik adımları öğrenin. Temizlik çalışmanız boyunca mikropları nasıl profesyonel olarak azaltabileceğiniz ve ortadan kaldırabileceğiniz konusunda ayrıntılı bilgi edinin.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Güvenli buharlı temizlik için en iyi uygulamalar

Buharlı temizlik makinesi ile en iyi temizlik sonuçlarını elde etmek için en iyi ipuçlarına ve önerilere ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Temizlik hedeflerinize ulaşmak için buharın nasıl güvenli ve etkili bir şekilde kullanıldığına ilişkin ayrıntıları öğrenin.

İPUÇLARI & ÖNERİLER
Co-Bot zemin temizlik kılavuzu

Otonom çözümler sizin için uygun mu? Yeni e-Kitabımızda, otonom çözümlerin temizlik ekibinizin diğer önemli temizlik görevlerine odaklanmasını sağlamak için nasıl zaman kazandırabileceği anlatılmaktadır.

KILAVUZU İNDİR
Yeni trendler e-Kitabımızı okuyun

Temizlikte Sağlık ve Güvenlik, sürdürülebilirlik ve teknolojiler ile ilgili en yeni uzman görüşlerine ve bilgilerine ulaşmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Yeni Trendler e-Kitabımızda daha fazla bilgi edinin.

E KİTABI İNDİR
İŞ ANLAYIŞI & DEĞERLER

HAKKIMIZDA

Antmak olarak şimdiye kadar binlerce otele temizlik makineleri alanında ürün ve servis desteği sağladık.


Sektörünüzü çok iyi biliyor, İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. Başta oteller olmak üzere, çeşitli kurumlar, tarım & hayvancılık, hastane, okul gibi farklı sektörlerde temizlik işlerinizi kolaylaştıracak danimarkalı lider temizlik makinesi üreticisi NILFISK'in PARTNER bayisi olarak hizmet veriyoruz.

1000

'DEN FAZLA MUTLU MÜŞTERİ

Yer yıkama makinesi, profesyonel buhar makinesi, basınçlı yıkama makinesi, yol süpürücü, profesyonel süpürge, hem yıkayan hem süpüren kombine makine gibi farklı alternatif çözümler sunuyoruz.

alt

İşletmeniz hangi büyüklükte olursa olsun bizimle iletişime geçerek ihtiyacınızı belirleyebilir, işletmenizde üretkenliğinizi arttırabiliriz. Ayrıca orjinal yedek parça ve aksesuar sunduğumuz teknik servisimiz ile siz değerli müşterilerimizle güçlü iş ortaklığı kurmayı amaçlıyoruz. Özellikle covid sonrası değişen müşteri ihtiyaçlarına yenilikçi ürünler sunarak işletmenizin temizlik standardını iyileştirmeniz için destek oluyoruz. Sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Ürün tedariği sonrasında kurulum ve eğitim hizmeti vererek makinelerinizi nasıl doğru kullanmanız gerektiği konusunda bilgi veriyoruz. Tüm NILFISK temizlik makineleri uluslararası standartlarda üretilmiş olup çalışan güvenliği ve sağlığı gözetilerek üretilmiş olup gerekli sertifikasyonları içermektedir.

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ ?

İNCELEİNCELEİNCELE
alt

Dünyanın önde gelen profesyonel temizlik ekipmanları üreticilerinden Nilfisk; 110 yıldan fazla bir sürede edindiği tecrübeyle, üst seviye kaliteye sahip dayanıklı ve yenilikçi ve tasarruflu ürünler sunuyor.

alt

Müşteri beklentilerini karşılayacak profesyonel temizlik ekipmanlarının tasarımı ve üretimine odaklanan Viper'ın dayanıklı, kullanımı ve bakımı kolay ürün yelpazesini keşfedin.

ÜCRETSİZ FİZİBİLİTE


İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜM EĞİTİM-KURULUM DESTEĞİ MAKİNE ÇEŞİTLİLİĞİ


Günümüzde kaynak kullanımının önemini biliyor, temizlik makinelerimiz ile artan maliyetleriniz karşısında daha düşük enerji, su ve deterjan kullanmanızı sağlıyoruz.

Dünyanın lider üreticileri arasında öncü olan NILFISK temizlik makinelerini mağazamızda görebilir, kalitesini ve teknolojilerini bizden dinleyebilirsiniz.

Antmak
Antmak
Antmak

DEĞERLERİMİZ

İŞ ETİĞİ & DOĞRU İLETİŞİM

01
DEĞER ZİNCİRİ
01

DEĞER ZİNCİRİ

Antmak Endüstriyel olarak bölgemizde yıllardır hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bizim için en iyi referanstır.

02
KALİTE
02

KALİTE

NILFISK temizlik makineleri dayanıklılığı ve performansları ile ön planda olup farklı makine grupları ile işinize özel aksesuar seçenekleri sayesinde uzun yıllar sorunsuz çalışır.

03
MEMNUNİYET
03

MEMNUNİYET

Müşterilerimizi iş ortağımız olarak görüyor, ürün tedariği sonrasında destekliyor ve taleplerine hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz.

BÜLTENİMİZE KAYDOLUN GELİŞMELERDEN İLK SİZİN HABERİNİZ OLSUN

Kampanyalar, ürünler, ekipmanlar, kataloglar ve en önemlisi sunduğumuz fırsatlarla ilk siz tanışın.