Temizlemeyi yeni bir düzeye itin

SW250 920

Ürün no 50000494

Görseller

Tesislerinizi müşteriler ve çalışanlar için iyi ve çekici durumda tutmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. SW200 ve SW250 modellerinde bulunan Nilfisk arka süpürge, açık alanlarda ve iç mekan katlarında etkileyici bir performans sunar. Manuel süpürge ile karşılaştırıldığında, toz, kir, kum, çivi, cıvata, sigarayı vs alıp çıkarır.
6 kat daha hızlı.

Kompakt ve hafif olduğundan, alan sınırlı olduğunda veya sıkışık alanlarda süpürgeyi kullanabilirsiniz. Makine, kullanıcı tarafından ileri itildiğinde süpürge dişli sistemi tarafından döndürülür ve ses seviyesi düşük olur. Motor yoktur, bu nedenle gündüz temizliği cazip, maliyet tasarrufu sağlayan bir seçenektir.
Kullanıcı her zaman konforlu bir çalışma pozisyonu sağlamak için ayarlanabilen yumuşak kavrama kolu gibi birçok avantajın keyfini çıkaracaktır. Dahili filtre ve büyük haznenin boşaltılması gerektiğinde kolayca taşınması ile toz sınırlandırılır.
Bu hızlı ve üretken Nilfisk süpürgesi, küçük fabrikalarda, otoparklarda, alışveriş merkezlerinde, okullarda, atölyelerde, otobüs / tren istasyonlarında ve ofis dışı binalarda temizlik gibi uygulamalar için ideal bir seçimdir.

• Mükemmel süpürme performansı elde etmek için doğrudan atış sistemi
• Uzun süre temizleme kapasitesi: Büyük öğelerin elden çıkarılması, çöp kutularının boşaltılması vb. için açık tutulabilen 38 litrelik hazne.
• Kolay manevra yapar: Büyük işaretsiz tekerlekler, kullanıcı için itme ve yönlendirmeyi basitleştirir
• Tozun iyi idare edilmesi: Geliştirilmiş toz kontrolü ve kullanıcı konforu için dahili filtre
• Dış mekanlarda kullanım için sağlam ve uygundur: Sağlam korozyona karşı dayanıklı çerçeve
• Hemen hemen ücretsiz hizmet: Dişli ve kayış tahrikli basit mekanik yapı. Motor veya akü yok
• Kol, operatör yüksekliğine uyacak şekilde ayarlanabilir (3 konum)
• Hazne dik konumda saklandığında veya duvara asılı olsa bile hazne yerinde kalır

Broşürler ve özetler

Bilgi Sayfası

PDF

Brochure

PDF

Kullanım Kılavuzu

PDF