Güçlü ve üst düzey toz emişi

ATTIX 33-2L IC 220-240V 50/60HZ EU

Ürün no 107412103

Görseller

ATTIX 33 profesyonel elektrikli süpürgeler, Nilfisk ıslak&kuru elektrik süpürge yelpazesine tasarım ve özellik bakımından yenilkçi standartlar getiriyor.  Yenilenen filtreleme sistemi, arttırılmış performans ve güçlü tasarımı ile güvenilir ve uzun ömürlü bir çalışma arkadaşı arayan profesyonler için nokta atışı bir üründür. ATTIX 33 daha güçlü emiş gücü, otomatik filtre temizleme sistemi ve bir takım diğer faydalar ile birlikte yapı ve inşaat endüstrisi ve diğer endüstrilerin zorlu şartlarına dayanıklıdır.

ATTIX 33, InfiniClean™ otomatik filtre temizleme sistemi sayesinde çalışma ortamının her zaman güvende kalmasını sağlar. InfiniClean™ otomatik filtre temizleme sistemi ile makine çalışırken emiş gücü kaybına neden olmaksızın ters hava akımı kullanılarak filtre belirli zaman aralığında kendini otomatik temizler. Bu sayede makine haznesi tamamen dolana kadar filtre bakımına ihtiyaç duyulmaz, çünkü düzenli aralıklarla filtre kendiliğinden temizlenir – çok ince tozlar bile olsa. Yıkanabilir PTFE uzun ömürlü filtresi, toplam servis maliyetlerini ve bakım maliyetlerini minimuma düşürür.

Kullanımı ve makineyi taşıması kolay – çalışma sahası içerisinde makinenin taşınması gerektiğinde – olması ATTIX 33’ün diğer öne çıkan özellikleridir. Tüm modellerde aksesuarlar ve aparatlar için makine üzerinde saklama yerleri vardır, dolayısıyla ihtiyacınız olan herşey elinizin altındadır.

  • InfiniClean™ – Otomatik filtre temizlik sistemi en az performans kaybı sağlar
  • Yapışmaz membranlı ve en az %99,9 filtreleme verimli yıkanabilir PTFE uzun ömürlü filtre
  • Toz sınıfı L onayı
  • HEPA filtreleme ile sunulan benzersiz çift filtreli çözüm
  • Çelik tekerlekli ve sağlam tamponlu dayanıklı 30 litre hazne
  • Görev esnekliğinde en iyisini sunan MultiFit aksesuar sistemi
  • İsteğe bağlı esnek kauçuk bantlar, alet kutusu saklama alanı ve rahat saklama ve taşıma için taşıma kolu
  • İsteğe bağlı motor soğutma filtresi, egzoz havası kolektörü ve Uzun ömürlü filtre torbası​

Broşürler ve özetler

Bilgi Sayfası

PDF

Brochure

PDF

Kullanım Klavuzu

PDF